Apple Watch (42/44/SE/45/46/49mm) Mobile Origin Titanium Rem - Sort Image
Apple Watch (42/44/SE/45/46/49mm) Mobile Origin Titanium Rem - Sort
Beskrivelse
Denne urrem fra Mobile Origin til Apple Watch (42/44/SE/45/46/49mm) og giver en sikker og behagelig pasform. Den er fremstillet i letvægts-titanium og udstyret med en magnetisk sikkerhedslås, der sikrer, at dit ur sidder trygt på håndleddet hele dagen, uanset om du er på arbejde eller aktiv. Remmen er fremstillet af allergivenligt titanium, et let og robust materiale, der sikrer komfort dagen lang. Overfladen er behandlet for at modstå ridser og korrosion. Den justerbare længde, som kan tilpasses med det medfølgende værktøj, sikrer en individuel pasform til mange forskellige håndled. Den magnetiske lås gør den nem at tage af og på. Med sin kombination af letvægtskomfort og en sikker, justerbar pasform er denne titaniumsrem et funktionelt valg til både daglig brug og aktive situationer. Den er designet til at sidde behageligt og sikkert på håndleddet, uanset hvad dagen bringer. Denne Apple Watch Rem passer til følgende modeller: Apple Watch Series 3/2/1 - 42mm Apple Watch Series 6/5/4 - 44mm Apple Watch Series 9/8/7 - 45mm Apple Watch Series 11/10 46mm Apple Watch SE - 44mm (2025/2023/2022/2020) Apple Watch Ultra 3/2/1 (49mm) Specifikationer: Håndled Str.: 135 - 210mm ekskl. ur
MOBILCOVERS.DK Universal 20mm Bølget Metal Smartwatch Rem - Guld Image
MOBILCOVERS.DK Universal 20mm Bølget Metal Smartwatch Rem - Guld
mobilcovers.dk
Apple Watch (38/40/SE/41/42mm) Nylon Rem fra Tech-Protect - Lyserød Image
Apple Watch (38/40/SE/41/42mm) Nylon Rem fra Tech-Protect - Lyserød
mobilcovers.dk
Apple Watch (42/44/SE/45/46/49mm) Tech-Protect Iconband Pro Silikone Rem - Mørkeblå Image
Apple Watch (42/44/SE/45/46/49mm) Tech-Protect Iconband Pro Silikone Rem - Mørkeblå
Apple Watch (38/40/SE/41/42mm) Lippa Magnetisk Rustfri Stål Rem - Rose Gold Image
Apple Watch (38/40/SE/41/42mm) Lippa Magnetisk Rustfri Stål Rem - Rose Gold
MOBILCOVERS.DK Universal Stainless Steel Smartwatch Rem (22mm) - Sort Image
MOBILCOVERS.DK Universal Stainless Steel Smartwatch Rem (22mm) - Sort
MOBILCOVERS.DK Apple Watch Ultra 3 / 2 / 1 (49mm) Fleksibelt Plast Cover m. Skærmbeskyttelse - Guld Image
MOBILCOVERS.DK Apple Watch Ultra 3 / 2 / 1 (49mm) Fleksibelt Plast Cover m. Skærmbeskyttelse - Guld
Forever Look Me! 3 KW-520 (4G) & GPS - Smartwatch til Børn - Sort Image
Forever Look Me! 3 KW-520 (4G) & GPS - Smartwatch til Børn - Sort
Gratis levering
Apple Watch 11 / 10 (42mm) Spigen Rugged Armor 2 Cover - Sort Image
Apple Watch 11 / 10 (42mm) Spigen Rugged Armor 2 Cover - Sort